navigácia

Vyučujúce SJL SJL 1. - 4. ročník ŠkVP Povinní autori a diela - ŠVP Digitalizácia literatúry Pre maturantov K písomnej maturite Maturitné žánre Ústna maturitná skúška - zadania K ústnej maturite - jazyk a štylistika K ústnej maturite - okruhy literatúra Kritéria hodnotenia SJL Hodnotenie maturitného slohu Užitočné adresy

Slovenský jazyk a literatúra

Vyučujúce SJL

Predmet
Slovenský jazyk a literatúra
v školskom roku 2018/2019
  vyučujú:

• Mgr. Alena Leštianska - vedúca predmetovej komisie, učí v  1. až 4. ročník, vedie Žiacku knižnicu.  Okrem SJL učí aj ruský jazyk, etickú výchovu. Triedna učiteľka I. B.
  • Mgr. Jana Hraňová  -  1., 3. a  4. ročník, výchovný a kariérny poradca, zastupujúca triedna IV. A, IV. C, II.A.
  • Mgr. Jaroslav Rumpli - učí 2. ročník, zároveň je aj vyučujúci AJ. Zastupujúci triedny v II.A.

• Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza
    F. Madvu 2, 971 29 Prievidza